Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-NE: 8-18 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin


   1. Úvod
  2. Novinky | Blog
  3. NOVINKY
  4. Rozšířená nabídka lepicích pásek na našem e-shopu
16.08.2022
NOVINKY

Rozšířená nabídka lepicích pásek na našem e-shopu

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali o nově naskladněných produktech na našem e-shopu. Tentokrát jsme se zaměřili na kategorii lepicích pásek, kterou jsme pro lepší přehlednost rozšířili také o podkategorie.

V podkategorii STŘÍBRNÉ najdete již dříve nabízené lepicí pásky - stálice na našem e-shopu:

  • Hladkou hliníkovou ventilační lepicí pásku, která je určena ke spojování dílů ventilačních a klimatizačních systémů, vhodná je také ke spojování hliníkových podlahových fólií. Vyniká okamžitou přilnavostí, tepelnou i zvukovou izolací a vysokou odolností.

  • Univerzální opravnou pásku DUCT TAPE (nazývanout také DUCK TAPE), která má velmi široký rozsah využití. Tato voděodolná textilní páska je vhodná pro různé montáže a opravy jak v interiéru, tak exteriéru a rovněž je používaná ke spojování hliníkových podlahových fólií. Lze s ní  jak spojovat, tak utěsňovat, zpěvňovat, balit, ochraňovat povrchy či řešit nejrůznější nouzové opravy.  Perfektně přilne prakticky ke každému povrchu. 

 

Nové lepicí pásky pak najdete ve zbylých podkategorích a jedná se o tyto produkty:

  • Profesionální papírová MALÍŘSKÁ páska ve zlaté barvě. Tato profesionály osvědčená páska slouží k ochraně, maskování a zakrytí míst nejen při malování. Vytváří dokonalé přechody mezi barvami a lze ji použít také k uchycení krycí folie. Páska jde snadno odstranit, aniž by poškodila podklad a nezanechává po sobě stopy lepidla. V nabídce máme dvě varianty této pásky: užší 2,5 cm a širší 4,8 cm.

  • Stavební ochranná FASÁDNÍ páska v oranžové barvě. Speciálně vyvinutá pro profesionální použití. Perfektně přilne k povrchům hrubým (omítka, štuk, kámen, beton, cihla), ale i hladkým (sklo, dřevo, ocel). Tato maskovací páska, odolná proti UV záření, je ideální pro vytváření rovných přechodů ve fasádní omítce. V nabídce máme dvě varianty této fasádní pásky: užší 2 cm a širší 4,8 cm.

  • Stavební výztužná SKELNÁ páska na sádrokarton. Páska vyztužená skelnými vlákny zabraňuje vzniku prasklin, zpevňuje spoje a namáhané plochy sádrokartonových desek. Uplatnění najde ale i jinde, např. u modelářů k ochraně namáhaných částí RC modelů. V nabídce máme 5 cm širokou skelnou pásku ve 3 variantách návinu: 20 metrů, 45 metrů a 90 metrů.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli