Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-NE: 8-18 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin


   1. Úvod
  2. Novinky | Blog
  3. NOVINKY
  4. Rozšířená nabídka diamantových kotoučů na našem e-shopu
26.02.2021
NOVINKY

Rozšířená nabídka diamantových kotoučů na našem e-shopu

Vážení zákazníci,

výrazně jsme pro vás rozšířili nabídku diamantových řezných kotoučů pro suché i mokré řezání nejrůznějších nekovových stavebních materiálů jako je např. beton, cihla, tvárnice, klinker, gres, přírodní kámen, obklady a dlažba, mramor či žula.

Řezné neboli dělící kotouče jsou určeny k řezání (tedy spíše dělení) stavebních materiálů. Námi nabízené tzv. "diamanťáky" jsou určeny výhradně k přímému řezu pod úhlem 90°. Výjimku toří diamantové kotouče SUPER-TURBO, kterými lze řezat křivky.

Diamantový kotouč tvoří kovový nosič (největší viditelná plocha) a na okraji pracovní část - tak zvaný segment (pravidelně rozmístěné diamantové částice v kovovém pojivu). Dle typu segmentu rozlišujeme kotouče na:

                 

  • Celoobvodové hladké diamantové kotouče s nepřerušovaným (uzavřeným) segmentem jsou určeny k řezání velmi tvrdých materiálů (obklady, dlažba, gres, klinker). Vyznačují se čistým a hladkým řezem bez uštípnutých rožků, ale rychleji se zahřívají a je nutné je více chladit. 

  • Segmentové diamantové kotouče s přerušovaným segmentem jsou určeny k řezání běžných stavebních materiálů (beton, cihla, kámen), které mezerami odvádějí odpad ven z řezu. Vyznačují se lepším chlazením a tedy i rychlejším řezáním. Nevýhodou je, že řez je o něco hrubší a že může dojít k uštípnutí okraje.

  • Diamantové kotouče TURBO jsou kombinací obou předchozích typů. Vyznačují se kvalitním, rychlým a přesto přesným řezem. Vroubkovaný segment (turbosegment) je po celém obvodu, ale díky drážkám dochází ke chlazení a odvádění materiálu.

  • Diamantové kotouče SUPER TURBO disponují v segmentu jak drážkami, tak výřezy. Jedná se o univerzální kotouče, které poskytují rychlý a kvalitní řez do mnoha stavebních materiálů.

 

Diamantové nástroje vynikají svou přesností, výkonností, životností
a především výborným poměrem cena - výkon.

U nás najdete široký výběr diamantových kotoučů jak pro domácí, poloprofesionální, ale také profesionální řezné práce.


Tak už s tím řízněte! :-)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli